Eğer bu yazıyı okuyorsan ButikPastacımm’ı daha yakından tanımak istiyorsun ve biz hikayemizi seninle paylaştığımız için çok mutluyuz.
Hoş Geldin!
Biz Gamze ve Özge;

Asıl mesleklerimiz Stilistlik ve Okul Psikolojik Danışmanlığıdır. Mesleklerimize devam ederken 2014 yılının Aralık ayında babamızın doğum gününü kutlama heyecanımız şeker hamuru ile tanışmamıza vesile oldu ve biz birçok kişinin hayali olan pasta atölyemizi, tüm cesaretimizle “Butik Pastacımm” ismi ile kurduk. Kendi mesleklerimize devam ederken ev ortamında geliştirdiğimiz pastacılık, sizlerin de beğenisi ile kocaman bir aileye dönüştü. 2022 yılında İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde atölyemizin açılışını yaptık ve ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz.
Pasta aşkı ile çıktığımız bu rengarenk yolda 9. yılımızı doldurduk. 9 yıla sığan hikayemiz, binlerce çeşit pasta, ekrandaki çok sevilen diziler, her geçen gün pastamızın lezzeti ile İstanbul’da yaşayan, yurtdışından tatile gelen veya şehir dışından sadece pastalarımızı tatmaya gelen birçok kişiye ulaşmamızı sağladı. Lezzet ve görsele gösterdiğimiz özen, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına en büyük hassasiyetimizdir. 
Pastalarımıza gelen en güzel yorumlardan birisiydi; “Anne eli değmiş gibi”. Katkısız, doğal ve paketli gıda içermeyen tasarım pastalarımız ile sizleri çok hafif ve lezzetli bir tat ile buluşturuyoruz. İnanıyoruz ki pastalarımızın tadına bakan herkes sevgi ile dolacak!  
Afiyet Olsun!

Merhaba,
Acil Siparişleriniz İçin ,
Bizimle Hızlıca İletişime Geçebilirsiniz